Про проект

 

Дитина Waldorf – це перше українське видання про вальдорфську педагогіку, яке існує ще з 1999 року. В ті часи поштові голуби були більш популярними аніж ютуб, тож читачі отримували свою газету прямісінько в руки. Наразі ми працюємо для вас онлайн, тож на сайті ви завжди знайдете:

  •  практичні поради з виховання та навчання;
  •  досвід вальдорфських вчителів з усього світу;
  •  інтерв’ю зі спеціалістами;
  •  статті про дитячу психологію та здоровий розвиток;
  •  майстер-класи та ідеї для творчості;
  •  вправи для саморозвитку дорослих;
  •  вірші, казки, легенди та багато іншого.

Якщо вам сподобалися наші матеріали, будь ласка, підтримайте проект!

Тим, хто завітав на сайт вперше, радимо почати прямо звідси. А якщо у вас є запитання або пропозиції щодо співпраці, надсилайте повідомлення.

Бажаємо приємного занурення у світ вальдорфської педагогіки!

 

© Видавництво «НАІРІ», 02140, Київ, пр-т Бажана, 24/1–100
nairi2005@ukr.net, www.nairi.org.ua
Свідоцтво ДК № 4805 від 5.12.2014
ISSN 2313-0180


Наша команда

 

 

Наріне
МАЛЬЦЕВА

Видавець, головний редактор, фінансовий менеджер і директор видавництва «НАІРІ». Доцент Всеукраїнського педагогічного вальдорфского семінару (Київський регіональний відділ), вальдорфський вчитель, засновник вальдорфської школи «Ступени» в Одесі. Наріне для нас – Та що створює можливості, завжди натхненна, мама багатьох вальдорфських починань в Україні. 

 

 

 

  

 

Аліна
КОЛІНЧУК

Редактор, контент-менеджер, лісова мавка редакції. Мама, вальдорфський вихователь, спеціаліст з альтернативної енергетики. Наш архіваріус з математичними здібностями й творчим підходом до нудних речей. Грає в пальчикові ігри та всім цього бажає. Любить музику, людей, життя й усе, що з ким пов’язане.

 

 

 

 

 

Сергій
КОПИЛ

Редактор та системний адміністратор проекту. Також антропософ, директор освітнього центру «Брама», доцент Всеукраїнського педагогічного вальдорфського семинару (Київський регіональний відділ), представник Київської антропософської гілки, редактор видавництва «НАІРІ». Бачить себе слідопитом, тому є фанатом, наприклад, «Матриці» та «Зоряного крейсера “Галактика”», де примудряється також знаходити якісь «вищі сенси».

 

 

 

 

Олена
КОЛЮХОВА

Перекладач, перший редактор видавництва «НАІРІ» і журналу «Дитина», консультант. Викладає мистецтво мовлення й проводить роботу з лікувально-педагогічними дітьми. Найцінніший працівник видавництва, адже лише вона досконало знає весь архів на пам’ять, хоча постійно забуває де ж його шукати. 

 

 

 

 

 

Лоліта
КОКЕР

Художній консультант проекту «Дитина Waldorf», консультант з питань реклами, професійний фотохудожник і випускниця вальдорфської школи «Софія». Завжди щира і додає вишуканості всьому, до чого торкається.

 

 

 

 

 

 

Катерина
НОВІЦЬКА

Каже, що перш за все – мати. А крім того перекладач, редактор новин, журналіст, талановитий організатор більшості проектів видавництва. Також спеціаліст із міжнародних відносин та вальдорфський вчитель іноземних мов. Хтось любить приміряти на себе наряди, а вона – різні види діяльності.

 

 

 

 


Історія журналу

Із самого заснування до розвитку журналу докладають сил дуже різні, творчі та поєднані спільними цінностями люди, які почали свою справу ще в далекому 1999 році у вигляді газети.  За тих часів вальдорфська педагогіка в нашій країні тільки набирала обертів, і матеріали «Дитини» висвітлювали ті питання, які потребували особливої уваги. Після 2002 року «Дитина» перетворилася на журнал, а згодом надихнула нас на створення  видавництва «НАІРІ».  Зараз це єдине в Україні видавництво, яке публікує матеріали з вальдорфської педагогіки. У 2012–2015 роках журнал видавався у PDF-форматі і після невеличкої паузи ми знову з вами – тепер в іще більш доступному вигляді.

PDF журнал можна придбати на сайті видавництва.