Угода користувача

На цій сторінці викладено умови та положення, що визначають правила використання користувачами сайту http://dytynawaldorf.com.ua/. Будь ласка, уважно прочитайте цей документ перед початком користування сайтом.

 
Загальні положення

Чинна Угода користування інтернет-сайтом http://dytynawaldorf.com.ua/ (надалі – Сайт) визначає порядок та умови користування Сайтом, а також права та обов’язки осіб, що користуються Сайтом (надалі – Користувачі).

Чинна Угода є  публічною офертою. Отримуючи доступ до матеріалів Сайту, Користувач вважається таким, що приєднався до даної Угоди та згоден з її умовами. Використання матеріалів Сайту регулюється нормами чинного законодавства України.

Умови Угоди поширюються на всіх Користувачів Сайту: на тих, хто має обліковий запис (зареєстрований Користувач), та на тих, хто немає облікового запису (незареєстрований Користувач). Під обліковим записом розуміється сукупність інформації про Користувача та даних авторизації (логін, пароль тощо). 

Адміністрація Сайту залишає за собою право в однобічному порядку без спеціального сповіщення доповнювати/змінювати умови Угоди. Користувач зобов’язаний ознайомитися із текстом Угоди до початку користування Сайтом. Незнання положень чинної Угоди не звільнює від відповідальності за його порушення.

 
Умови використання матеріалів, розміщених на сайті http://dytynawaldorf.com.ua/

Сайт з усіма складовими та контентом є єдиним об’єктом, усі виключні майнові та немайнові авторські права на який належать видавництву «Наірі» та авторам контенту (якщо у тексті не зазначено інше). Під контентом маються на увазі всі матеріали, розміщені на сайті: статті, новини, записи у блогах, інтерв’ю, фотографії, відеоматеріали, музичні та звукові записи тощо.

Вказані у цьому розділі Угоди положення передбачають захист інтересів видавництва «Наірі» та третіх осіб, що є власниками авторських прав контенту Сайту. При цьому всі власники прав можуть скористатися своїми правами, вказаними у чинній Угоді, самостійно.

Використання будь-якої інформації з Сайту у будь-яких цілях, окрім особистих, без згоди з Адміністрацією Сайту не дозволяється.

Якщо інше не передбачено законодавством України, не дозволяється копіювання, поширення, передавання третім особам, публікація чи інше використання у комерційних цілях матеріалів Сайту без отримання письмового дозволу Адміністрації Сайту чи іншого законного власника авторських прав.

Комерційне використання матеріалів Сайту можливе лише за умови письмової згоди Адміністрації Сайту.

У разі потреби використання матеріалів Сайту в інших цілях Користувач повинен отримати письмовий дозвіл Адміністрації Сайту на використання таких матеріалів на платній основі.

За умови отримання дозволу на копіювання, поширення, публікацію чи інше використання матеріалів Сайту, охороняємих авторським правом, обов’язкове посилання на Сайт та/або іншого правовласника.
 

Користування Сайтом:

Користувачем Сайту вважається кожна особа, що заходить до ресурсу http://dytynawaldorf.com.ua/.

Користувач має право:

 • на доступ до безкоштовного контенту та всіх функцій, передбачених на Сайті;
 • використовувати доступну інформацію в особистих цілях із обов’язковим посиланням на джерело (Сайт);
 • підтримувати розвиток проекту через форму “donation”;
 • надсилати запити щодо співпраці Адміністрації Сайту;
 • задавати будь-які питання, скарги та пропозиції щодо роботи Сайту;
 • користуватися Сайтом виключно в рамках чинного законодавства України. 

На Сайті заборонено:

 • заклики до протиправних, насильницьких дій та порушення діючого законодавства України;
 • використання нецензурної та грубої лексики, образливі висловлювання у прямій та прихованій формі;
 • публікація контенту, пов’язаного з порнографією, а також такого, що має еротичний чи сексуальний характер, так само як і посилання на ресурси, де міститься такий контент;
 • розпалювання расової, етнічної, національної, а також релігійної ворожнечі;
 • різкі висловлювання на політичну тематику, відверті та приховані образи політичних діячів, а також людей з певними політичними поглядами;
 • будь-які образливі висловлювання на адресу авторів статей, журналістів та взагалі всіх Користувачів Сайту;
 • навмисна провокація та розпал ворожнечі між Користувачами Сайту;
 • відкрита та прихована реклама (наприклад, посилання на інші ресурси та конкурентні сервіси), комерційні повідомлення;
 • будь-яке використання матеріалів чи їх фрагментів з метою комерційної реалізації права доступу до цієї інформації;
 • використання контенту для публікації на інших ресурсах без згоди з Адміністрацією Сайту.
   

Відповідальність Користувача

Користувач у повному обсязі несе відповідальність за інформацію, що розміщує у межах Сайту, та за будь-яке використання інформації, розміщеної на Сайті, а також за свої дії перед іншими Користувачами Сайту.

У випадку розміщення Користувачем на Сайті інформації або здійснення інших дій, що забороняються умовами чинної Угоди, Адміністрація Сайту має право видалити протиправну інформацію, розміщену Користувачем.

При багаторазовому або грубому порушенні Користувачем умов чинної Угоди та/або законодавства України, Адміністрація має право заблокувати такого Користувача повністю або тимчасово обмежити доступ до певних ресурсів Сайту (БАН), або видалити Користувача з Сайту. 
 

Відповідальність Адміністрації Сайту

Адміністрація не несе жодної відповідальності за інформацію, розміщену на Сайті Користувачами або третіми особами.

Адміністрація не несе відповідальність за використання третіми особами інформації, розміщеної Користувачем на Сайті, включаючи її копіювання, відтворення й поширення.

Відповідальність за зміст матеріалів та відповідність їх вимогам чинного законодавства України несе особа, що створила відповідні матеріали та/або додала їх на Сайт. Адміністрація на несе відповідальність за ці матеріли, проте залишає за собою право видалити будь-які матеріали з Сайту або тимчасово обмежити до них доступ без попереднього повідомлення та роз’яснення причин.

Адміністрація не приймає на себе зобов’язань з перевірки, контролю достовірності, законності та безпеки матеріалів чи їх фрагментів, що розміщуються на Сайті Користувачами, так само й їх відповідності вимогам права й наявності у Користувачів необхідного обсягу прав на їх використання. 
 

Підсумкові положення

Адміністрація залишає за собою право вносити зміни в чинну Угоду. Зміни набувають чинності з моменту їх публікації на Сайті. Користуючись Сайтом, Користувач підтверджує згоду з новими умовами Угоди в редакції, що діє у момент користування Сайтом.

Недійсність окремих пунктів чинної Угоди не призводить до недійсності інших пунктів Угоди. Відмова тієї чи іншої сторони від будь-якого положення або умови Угоди чи будь-яке їх порушення не скасовує дію цього положення або умови.

У випадку порушення будь-якого пункту Угоди та виникнення суперечок внаслідок користування Сайтом, Адміністрація залишає за собою право захищати свої права та інтереси відповідно до чинного законодавства України.

Адміністрація готова відповісти на будь-які питання, взяти до уваги пропозиції щодо роботи Сайту. Всі звернення просимо надсилати за адресою info@dytynawaldorf.com.ua.