Дивовижні речі відбуваються в цій казковій книжці, наприклад, коли бджілка Сонячний Промінь у пошуках особливо гарного меду забарилася і не змогла полетіти з усіма додому. Їй доводиться на самоті провести ніч у лісі, де її чекає захоплююча пригода. Читач (або слухач) дізнається про те, як разом із дорослішанням бджілки ростуть і відповідальність та завдання, які вона має виконувати, поки вона, врешті-решт, не стане першою служницею старої Королеви-матки. Теплими, простими словами розповідає Якоб Штрайт про життя бджіл протягом усього року. Казка для дітей від 6 років.

 

Зміст:

– Пробудження
– Брама відчиняється
– Весняна підготовка у Бджолиному Місті
– Пригоди біля ліщини
– Радісна подія
– Смерть Альти
– Біля бджолиних колисочок
– Перший погляд на Великий Світ
– Незвичайна робота
– Дім для принцеси
– Небезпеки
– Відкриття Світу
– Зустріч із людьми
– Ніч у лісі
– Рано-вранці під ялинами
– Важлива звістка
– Королева вилітає
– Хто знайде житло?
– Пригоди на липі
– Щасливе повернення

 

Таніна думка:

Читаючи казку про бджілку на ім’я Сонячний Промінь, щоб потім розповісти про неї вам, видалося мені поїхати за місто. І знаєте що? Зустріла там, біля озера, серед золотисто-сірих після зими пагорбів, що подекуди ще ховають на собі клаптики снігу, маленьку бджілку ?❤. Таку саму, як й у казці, що, мабуть, вилетіла дізнатись чи закінчилася вже зима, і чи дзвенить перший пролісок ??. Повзала вона по стеблинці на сонечку і щось собі мала на увазі. А я дивилась на неї і думала, чи знайшла вона вже якусь квіточку у цьому році і чи скуштувала вже з неї меду?
Ця книжечка має неймовірно гарне оформлення, та дуже ніжні атмосферні малюнки від художниці Ірини Гранковської ?.
А сама казка написана швейцарським педагогом та письменником Якобом Штрайтом. Написана дуже зворушливо та делікатно. З ніжністю та любов’ю в ній описано життя бджолиного королівства. Багато подробиць, деталей, так, що повністю поринаєш у їхній світ, світ цих маленьких, відданих своїй справі та своїй сім’ї, істот.
Через цю історію і сам читач або слухач по-новому познайомиться з навколишнім світом, світом природи, живих істот, явищ, особливостей і небезпек, що чекають на маленьких бджілок.
У нашому видавництві є дві версії книжечки: українською та російською мовами. І так випадково сталося, що в українську проскочили, наче бджілки з іншого вулика, добрий десяток російських літер та подекуди слів. Вибачте нас за це. Та хай вам то не заважає насолоджуватись чудовою історією. І давайте краще пограємо, щоб у майбутньому ми все дбайливо виправили – кожну помилочку що відшукаєте – напишіть нам на якій сторіночці і що за слово. А ми подаруємо вам якийсь маленький даруночок ?

Приємного читання!