Вік учасників 10-16 років. Табір приймає до 27 учасників.

Дати табору: 22-27 грудня.

Дати поїздки: відправлення в суботу ввечері 21 грудня, повернення в суботу вранці 28 грудня.

Місце: гірськолижний комплекс Звенів на території заповідника Сколівські Бескиди, біля села Орявчик Сколівського району Львівської області.

Ми вже третій рік проводимо наш Англійський Лижний табір серед цієї краси.

Мета: оздоровити вашу дитину в чистому середовищі через фізичну активність (лижі, сані, плавання в басейні); долучити до цікавого проекту; не англійська заради англійської – а цікаве дослідження англійською мовою, не суха граматика – а жива розмовна мова. По завершенні табору активні учасники повірять в свої сили, здобудуть конкретні навички швидкого невимушеного мовлення англійською мовою, наплаваються в теплому закритому басейні. Хто захоче – з допомогою інструкторів або самостійно – навчиться кататись на лижах, причому на спокійній пологій горі.

Посилання на подію у фейсбук

Як записатись в табір: зателефонуйте до нас 0930392487 або 0504418125, дізнайтесь, чи є вільні місця, сплатіть вартість путівки або її частину. До 10 грудня потрібно сплатити повністю. Якщо місць немає, ми вас запишемо у резервний список – ви зможете потрапити в табір, якщо хтось відмовиться від поїздки, або не сплатить до 10 грудня.