Друзі, ми проводимо дитячий англійсько-лижний табір в Карпатах на зимових канікулах: 23-28 грудня.

Вік учасників 10-16 років.

Табір буде в чудовому місці на території заповідника Сколівські Бескиди – в сучасному гірсько-лижному комплексі Звенів zveniv.com.ua, та ще й з басейном в теплому приміщенні. Чисте повітря, спокійне катання з пологої гори, плавання в басейні, жива англійська. Детальна програма табору буде опублікована незабаром.

Мета: оздоровити вашу дитину в чистому середовищі через фізичну активність (лижі, сані, плавання в басейні); долучити до цікавого проекту; не англійська заради англійської – а англійська заради цікавого дослідження, цікавої задачі, не суха граматика – а жива розмовна мова.

По завершенні табору активні учасники повірять в свої сили, здобудуть конкретні навички швидкого невимушеного мовлення англійською мовою, критичного мислення, наплаваються в теплому закритому басейні. Хто захоче – з допомогою інструкторів або самостійно – навчиться кататись на лижах, причому на спокійній пологій горі.

Орієнтовний ритм дня, залежить від погоди та інших обставин:
7:00 підйом і ранковий туалет, міні-тренінг коротких англійських “ранкових” діалогів
8:00 плавання в басейні
9:15 сніданок, міні-тренінг доречних англійських “сніданкових” діалогів
10:00 підготовка, переодягання
10:15 вихід на гору, катання
13:00 обід
14:00 час спокійних настільних ігор, вільний час, для охочих – знову вихід на гору
16:30 підвечірок
17:00-19:00 проектний англійський інтенсив, мовний тренінг
19:30 вечеря
20:10 вечірнє коло
20:30 вільний час
21:30 вечірній туалет
22:00 відбій

Де: гірсько-лижний комплекс Звенів біля села Орявчик Сколівського району Львівської області. Спокійна полога гора, підйомник тут же, сучасний конференц-зал для англійського табору, сучасний басейн, їдальня, привітний персонал, безпека, зв’язок, медпункт, все чисто-красиво, зручний під’їзд. http://zveniv.com.ua/ 

Проїзд: докладну інформацію про зустріч, потяг, вагон, час відправлення й прибуття – викладемо згодом, коли розклад буде затверджений Залізницею.

Безпека: в потязі, на вокзалі, в трансфері, в готелі, в басейні, на лижному спуску, – скрізь супровід і контроль дорослих.

Медична допомога наявна прямо там, де ми проживатимемо: в гірсько-лижному комплексі Звенів є свій медпункт, в якому чергує лікар щоденно в робочий час, а в позаробочий – поруч.

Вартість путівки: 8,250грн.

За завчасного бронювання вартість путівки зменшується:
– Сплативши перший внесок (4800грн) до 12 грудня – ціна путівки 7800грн.
– Сплативши перший внесок (4800грн) до 22 листопада – ціна путівки 7300грн.
– Сплативши перший внесок (4800грн) до 12 листопада – ціна путівки 6900грн.

Остаточну оплату потрібно здійснити до 19 грудня.

За відмови від поїздки, або несплати повної вартості до 19 грудня – перший внесок не повертається.

У вартість путівки входить англійська мовна програма, проживання в гірсько-лижному комплексі Звенів (сучасний просторий теплий хостел, велике приміщення, 2-поверхові ліжка, окремо хлопці і дівчата, санвузли, душові, гаряча й холодна вода) разом з та під супроводом і наглядом дорослих (відповідно чоловіків і жінок), плавання в басейні, повноцінне чотири-разове харчування, також входить проїзд потягом плацкарт, трансфер до готелю.

Не входить страхування.

На місці є додаткові послуги (не входять у вартість путівки): прокат лижного спорядження, витяг на гору та індивідуальні заняття з інструкторами. Спорядження можна брати з собою, або орендувати – на місці є два прокати.

Ціни минулого року:

спорядження (комплект): 70-250грн на день,

шоломів та окулярів мало (краще на них не розраховувати, а взяти з собою): шоломи біля 50-70грн на день, окуляри біля 30-50грн на день,

витяг малий: 20грн до 12 років, 25грн від 12 років,

витяг великий: 25грн до 12 років, 35грн від 12 років, або 350 абонемент на цілий день,

інструктор: 250грн за годину, можна об’єднуватись, наприклад, по троє з невеликою доплатою.

Вирішіть, які саме послуги потрібні вашій дитині на скільки днів чи разів, порахуйте і, або передайте відповідну суму з дитиною, або перекажіть нам і пришліть супровідний лист на які саме послуги ці гроші і на скільки днів/разів.

Табір може прийняти до 26 учасників. Далі – формується резервний список на випадок звільнення місця.

Як записатись в табір: зателефонуйте до нас 0930392487 або 0504418125, дізнайтесь, чи є вільні місця, сплатіть вартість путівки або її частину. До 19 грудня потрібно сплатити повністю. Якщо місць немає, ми вас запишемо у резервний список – ви зможете потрапити в табір, якщо хтось відмовиться від поїздки, або не сплатить до 19 грудня.

Дорослі можуть також приїхати разом зі своїми дітьми. Тоді вам потрібно подбати про свій проїзд (якщо їхатимете разом з нами – повідомте до 1 грудня – ми можемо взяти і на вас квитки), проживання (учасники табору поселяються вкупі, а вам потрібно забронювати для себе номер в Звенові) і харчування. Посилання на гірсько-лижний комплекс Звенів: http://zveniv.com.ua/

Батьки можуть привезти своїх дітей автомобілем. Попередьте, будь ласка, до 1 грудня – ми не братимемо на вас груповий квиток і зможемо зменшити вартість путівки. Їхати потрібно по трасі Київ-Чоп, повернути праворуч (якщо з Києва) на Орявчик, і доїхати прямо до гірсько-лижного комплексу Звенів.

Кожен учасник має привезти з собою:
1. Оригінал Свідоцтва про народження.
2. Два комплекта нижнього спортивного одягу (один сьогодні сушиться, а в другому дитина катається, назавтра – міняється). Достатню кількість пар шкарпеток і нижньої білизни.
3. Комплект верхнього спортивного одягу. Найкраще – лижні костюми. Вони не промокають, швидко сохнуть. Пам’ятайте про рукавички (краще дві пари), шапки, окуляри, шоломи. Не завадить додаткова повноцінна пара взуття.
4. Комплект звичайного одягу для теплого приміщення, включно зі змінним взуттям, для англійського інтенсиву в конференц-залі.
5. Комплект плавальний для басейна. Плавки/купальники. Дівчатам краще – суцільні купальники. Поліестрові шапочки краще за гумові. Бажано капці для басейну. Можна міні-фен. Також один великий або середній рушник.
6. Особисту аптечку.
7. Засоби особистої гігієни.
8. В нашому таборі НЕ грають в телефонах та інших пристроях. Попередьте дітей. При цьому дитина може мати телефон для дзвінків.
9. Особисту кружку, миску і ложку (наприклад – для фініків або меду – на підвечірок).

Запрошуємо дітей на змістовний відпочинок.

Контакти: Євген Глібко та Галина Деркач, 0930392487, 0504418125, puzlyky@gmail.com