Вік учасників: 10-16 років.

Коли: 23-27 березня 2020. Загалом подорож 22 березня (виїзд з Києва) – 28 березня (повернення).

Де: Ужгород, історична частина Старого міста, вул. Фединця 39а, сучасний хостел ВУЛИК. Господарі хостелу чекають на нас.

Вранці діти будуть багато ходити найцікавішими вуличками Старого міста з нашим завзятим екскурсоводом, слухати і перекладати англомовні екскурсії. На підвечірок – займатимуться в конференц-залі, робитимуть ретроспективу дня, гратимуть в мовні ігри. Звісно, все – англійською мовою.

А наступного ранку – новинка нашого табору – ДІТИ ВЖЕ САМІ ПРОВОДИТИМУТЬ ЕКСКУРСІЇ АНГЛОМОВНИМ ІНОЗЕМЦЯМ. Наше правило ВІД СНІДАНКУ ДО ВЕЧЕРІ ENGLISH ONLY набуде нового наповнення: іноземці будуть постійними учасниками цього табору, тож розмовна англійська буде жити і в побуті, і в іграх, і за столом, і в прогулянках і у звичайному спілкуванні.

Також, діти будуть робити замальовки з видами Старого міста, які їм сподобались. Тоді, після табору – ще одна новинка – ми завітаємо до друкарні та видамо ці замальовки як поштові листівки, зазначивши імена дітей, які їх малювали. Всі батьки й діти, учасники табору – чекайте запрошення на презентацію наборів поштівок.

Діти проводитимуть багато часу, гуляючи вулицями красивого міста, гратимуть в командні ігри, співатимуть, малюватимуть, спілкуватимуться з живими англомовними іноземцями. Діти зміцнять тіло й волю, пройдуть цікаві маршрути. Перед дітьми будуть ставитись командні цілі й завдання. Вміння працювати в команді – це навичка, це вміння домовлятись і делегувати, щоб разом досягати успіху.

Наша мета – не англійська заради англійської, а жива англійська заради участі у цікавому проекті, справжнє спілкування, розширення світогляду.

Також (хто хоче) – беріть із собою музичні інструменти – у нас будуть вуличні музики! Діти спробують себе у живій обстановці – будемо грати по вечорах (20:00-20:50) на вулицях Старого міста, серед ужгородців та угорських, польських, словацьких та інших туристів. Можна підготуватися завчасно – з досвіду вуличного музикування в попередньому таборі (в Чернівцях). Якщо від ужгородців буде якась дяка 🙂 – то всі зібрані кошти діляться порівну на всіх музик – учасники зможуть завітати до гарної кав’ярні й купити собі вишуканих смаколиків.

Харчування повноцінне 4-разове.

Приблизний ритм дня:

8:00 Підйом
9:00 Сніданок
9:30 Екскурсії
13:00 Обід і відпочинок
16:30 Підвечірок
17:00-19:00 English workshop
19:10 Вечеря і відпочинок
20:00 Прогулянка вечірнім містом та/або вуличні музики
22:00 Відбій

Друзі, в нашому таборі діти НЕ грають в мобільних телефонах. Коли ми бачимо, що хтось грає – ми забираємо гаджети на час таборування. Будь ласка, попередьте дітей. Водночас, діти можуть мати телефони для зв’язку з батьками. Тому найкращий варіант – це кнопковий телефон.

В нашому таборі не споживаються і не купуються (навіть за особисті кошти дітей) снікерси, чіпси, кола, крекери, жувачки, тощо. Тому дітям гроші з собою можете дати хіба що на сувеніри. А от зароблене вуличними музиками – звичайнісінько – ми самі проведемо учасників у затишні кафе, пекарні, кондитерки, які діти виберуть, і вони самі собі замовлять смаколиків і добреників.

Проїзд. Зустрічаємось у південному терміналі київського залізничного вокзалу в неділю 22 березня. Відправляємося потягом до Ужгорода. Назад повертаємося до Києва також потягом, в суботу 28 березня. Точний час зустрічі, номер потягу – повідомимо, коли розклад буде затверджений залізницею.

Наша команда.

Євген Глібко – організатор Юнацьких, Сімейних, Англійських таборів, засновник програми Жива Англійська.

Галина Деркач – засновник і вчитель школи ДітиКвіти, організатор Сімейних таборів.

Roman Slavik – гід-екскурсовод. Проводить екскурсії Закарпаттям. Крім англійської, проводить екскурсії українською, словацькою та чеською. Працює в туризмі 15 років. Корінний ужгородець у шостому поколінні. Роман Славік – заступник декана географічного факультету УжНУ з виховної роботи. Доцент кафедри фізичної географії та раціонального природокористування. Мотивація – виховувати освічене, патріотичне, прогресивне і творче нове покоління. Мета – вселяти у молодь віру у власні сили і створювати умови, за яких людина буде здатна відкрити власний потенціал. Захоплення – туризм і музика.

Стівен Хадсон (Steven Hudson) – наш іноземець 🙂 учасник табору, американець. Стівен Хадсон – волонтер з розвитку бізнесу Корпусу Миру зі Сполучених Штатів Америки. В даний час він займається волонтерською діяльністю в Обухові, Україна. У 2010 році закінчив університет Вірджинії, отримавши ступінь бакалавра мистецтв у галузі психології. У 2013 році закінчив медичну школу у Східній Вірджинії за спеціальністю «магістр громадського здоров’я». У 2016 Стівен створив свій бізнес, а згодом, налагодивши його успішну роботу, Стівен вирішив приєднатися до Корпусу Миру, щоб здійснити свою мрію: життя, навчання та допомога громаді за кордоном. Він сподівається використати навички, які він має, щоб створити різницю в Світі – втілити позитивні та довготривалі зміни в Обухівській громаді.

Elizabeth Raya – наша іноземка 🙂 учасниця табору, мексиканка, бакалавр з міжнародного бізнесу. Розмовляє англійською, іспанською та португальською мовами. В даний час – волонтер Корпусу Миру – працює як вчитель англійської мови в школі в Обухові. Любить подорожувати та пізнавати різні культури.

В даний час Стівен та Єсенія проходять процедуру узгоджень в американському Корпусі Миру для поїздки в наш табір. Ми надіємось, що вони отримають дозвіл директора Корпусу Миру й зможуть до нас приєднатися!

Наші партнери:

Друкарня якісного друку Бджола http://www.beeprint.com.ua/

Талановита дизайнер поліграфії Lesya Bilan.

Кожен учасник має мати з собою:
1. Оригінал свідоцтва про народження або паспорт.
2. Зручний одяг за погодою для пішохідних екскурсій, для занять в конференц-залі, для хостела, піжама.
3. Пляшечка для води.
4. Засоби особистої гігієни та запас білизни.
5. Особиста аптечка. Якщо є особисті потреби, будь ласка, повідомте.

Вартість: 7,600грн.

Є можливість отримати знижку раннього бронювання:
сплативши перший внесок (4,300грн) до 21 лютого – загальна вартість 6,600грн, або
сплативши перший внесок (4,300грн) до 21 січня – загальна вартість 5,600грн. 

У разі відмови від поїздки, або скороченої поїздки – перший внесок не повертається. За наявності повноцінної заміни з вашого боку – повертаються всі внесені вами кошти.

В ціну входить: англійська Програма табору, екскурсії з англомовним гідом, проживання в сучасному хостелі в історичному центрі, чотириразове харчування, місцевий транспорт, послуги залізниці з бронювання групового квитка, супровід ведучих (дорослих) у всьому таборі та в дорозі. Жодних додаткових витрат на місці не передбачається. Можете дати дітям з собою гроші на сувеніри.

Не входить залізничний квиток.

Як записатись? Зателефонуйте нам 093 039 2487 або 050 441 8125 та спитайте, чи є ще місце. Якщо немає – ми запишемо вас до резервного списку і повідомимо, якщо звільниться місце.

Запрошуємо дітей на змістовний відпочинок.

Євген Глібко і Галина Деркач.