Запрошуємо вашу дитину у весняний англійський табір, де ми будемо вивчати англійською мовою історію та архітектуру цікавого міста і околиць.

Ходитимемо фортецями, стародавнім містом і каньйонами.  Діти не просто дізнаватимуться інформацію, а спробують себе в ролі перекладачів на англомовних та україномовних екскурсіях: будуть перекладати для українців та іноземців.  З ними працюватимуть професійні англомовні гіди-екскурсоводи.  А в другій половині дня, після походів, ми будемо закріплювати нові знання вже в приміщенні конференц-залу – на щоденних англійських мовних інтенсивах.

На дітей чекають мовні ігри, робота в командах, доповіді, змагання.  Це поліпшить англійську через постійну практику.

Діти розширять свій світогляд, зміцнять волю.  Перед ними будуть поставати командні завдання й цілі.  Працювати в команді – це навичка, вміння домовлятися для того, щоб разом досягти успіху.

Наприкінці табору ми перевіримо набуті знання в спеціально організованому Квесті по Старому місту.

Діти можуть завчасно підготуватися до табору.  Коротенька і яскрава цікава доповідь про стародавнє місто, околиці, фортеці – звичайно ж англійською мовою – це додаткова можливість виграти в команді, отримати «з ходу» визнання і приз.

 

Ритм дня:

8:15  Підйом
9:00  Сніданок
10:00  Мовно-екскурсійна програма*
13:30  Обід
14:00  Вільний час. Настільні ігри. Підготовка до вечірнього мовного інтенсиву
16:30  Підвечірок
17:00–19:00  Англійський мовний інтенсив.
19:10  Вечеря
20:00  Вечірнє коло. Вільний час
22:00  Відбій

*Мовно-екскурсійна програма по днях:

 • 1-й день. Кам’янець. Похід-екскурсія Верхнім містом.
 • 2-й день. Кам’янець. Похід-екскурсія Нижнім містом, фільварками, Польським містом, Українським містом.
 • 3-й день. Поїздка до Хотинської фортеці. Екскурсія фортецею, похід валами, брамами.
 • 4-й день. Кам’янець. Музей археології та фортеця.
 • 5-й день. Кам’янець. Історичний квест по Старому місту.
 • 6-й день. Відпочинок. Прогулянки.

Залежно від погоди та обставин, діяльності можуть змінюватись.

 

Організаційні питання

Список речей. Кожен учасник має взяти з собою:

 1. Оригінал свідоцтва про народження або паспорт.
 2. Зручне взуття й зручний одяг (плюс дощовик) для походів містом.
 3. Змінний одяг для занять в конференц-залі.
 4. Засоби особистої гігієни та запас білизни. Рушники будуть в кімнатах у готелі, брати з собою не потрібно.
 5. Особисту аптечку. Якщо є особисті потреби, будь ласка, повідомте.

Проживання у 3-4-місних номерах готелю Ксенія в Кам’янці-Подільському.

Харчування чотириразове.

В нашому таборі не купуються і не споживаються такі продукти: чіпси, снікерси, жуйки, кока-кола й т.ін.  Не купуються ні організаторами, ні дітьми.  Навіть за гроші, привезені дітьми з собою.  Також в нашому таборі не грають в телефонах, планшетах тощо.  Будь ласка, попередьте дітей.  Натомість телефонами можна вільно користуватися для дзвінків та для пошуку інформації для історичного квесту й мовних занять.

Проїзд потягом у плацкартному вагоні.

Зустрічаємося у південному терміналі залізничного вокзалу в п’ятницю ввечері 23 березня, відправляємося.  Прибуваємо до Кам’янця в суботу вранці 24 березня.  Виїзд з Кам’янця в четвер 29 березня увечері, приїзд до Києва в п’ятницю 30 березня вранці.  Точний розклад та час зустрічі повідомимо, коли він буде затверджений залізницею.

Вік учасників: 10–16 років.

Вартість: 8250 грн (6 днів, 5 ночей).

У вартість входить проживання, харчування, проїзд, англійська програма, екскурсії та входи в усі музеї та фортеці за програмою, походи, місцеві переїзди.  Додаткових витрат не передбачається.  Можете дати дитині з собою кошти на сувеніри.  Повну вартість необхідно сплатити до 17 березня.

Акція ЇДЬ З ДРУГОМ: одна ціна на двох 11 200 грн, діє до 5 березня.

В разі відмови від поїздки повертається 2600 грн.  За наявності повноцінної заміни з вашого боку – повертаються всі внесені вами кошти.

 

Як зареєструватись

Зателефонуйте нам за телефонами 093 039 2487 або 050 441 8125, дізнайтесь, чи є місце, сплатіть перший внесок.  Коли місця вже зайняті, ми формуємо резервний список.  У разі чиєїсь відмови від поїздки або несплати повної вартості до 17 березня – ми вам зателефонуємо і запропонуємо місце.

 

Головний організатор: Євген Глібко, організатор сімейних, юнацьких, англійських таборів, ведучий, викладач, засновник програми Жива Англійська.

Помічник ведучого: Галина Деркач – засновник і ведучий дитячої студії ДітиКвіти, організатор сімейних і юнацьких таборів, вчилася на Всеукраїнському вальдорфському педагогічному семінарі.