Запрошуємо діток цікаво і змістовно провести весняні канікули в просторі школи ДітиКвіти. Діти практикуватимуть англійську мову граючи в ігри, на прогулянці, під час творчої діяльності. Адже ми будемо не просто вчитися, а робити щось по-справжньому цікаве, проживаючи професії Художника-ілюстратора, Флориста, Продаця, Tea Tester (Дегустатора чаю), Кухаря-пекаря, супроводжуючи це англійською мовою.
Наприкінці табору діти своїми силами зроблять своє кафе. Робитимуть фруктові салати, пектимуть добреники, заварюватимуть чаї. Запрошуємо батьків до дитячого кафе в суботу на 12.00.
 
Ритм дня:
10.00 – вранішнє коло, діяльність, мовні ігри
11.45 – перекус, чай, прогулянка
13.30 – обід, вільна гра
14.00 – діяльність, мовні ігри
16.00 – перекус, прогулянка, рухливі ігри
17.15 – ретроспектива і завершення дня
18.00 – від’їзд додому
* Харчування входить у вартість
Пн-Пт – 10:00 – 18:00
Субота – 10:00 – 13:00
 
Наша команда:
Світлана Бойко: викладач-тренер англійської для дітей і дорослих. В додачу до свого навчання в Англії й Шотландії, до своїх чисельних міжнародних дипломів, Світлана робить головне – допомагає заговорити тим, хто цього насправді прагне. Допомагає через гру, через залучення англійської у справжнє дитяче життя.
Євген Глібко: співзасновник простору Жива Англійська та школи ДітиКвіти, організатор і ведучий таборів.
Галина Деркач: співзасновник школи ДітиКвіти, вальдорфський педагог, організатор сімейних таборів.
Інші викладачі.
 
Як записатись:
Зателефонуйте – 093 039 2487 – і спитайте, чи є місце.
Повна вартість табору –  5.100.
Є можливість отримати знижку раннього бронювання, сплативши перший внесок 700грн до 9 березня – тоді загальна вартість табору 4.700. Перший внесок не повертається.
 
Кому потрібен трансфер з центра с.Хотів – пишіть. Зустрічаємо о 09:45 в центрі, організовано привозимо в простір ДітиКвіти й привозимо назад о 18:15.
Запрошуємо дітей на змістовні англійські канікули!
Євген Глібко і Галина Деркач