Наш табір знаходиться в унікальному місці, де красивий ліс межує з чистим морем, куди припливають дельфіни. Уже шостий рік ми проводимо тут сімейні та юнацькі табори біля самісінького моря.

Друзі, наш літній морський табір цього року в ті ж дати: 25 червня – 4 липня. Як завжди, два майданчика: Юнацький (діти 10-16 років, можуть приїжджати без батьків) і Сімейний (батьки з меншими дітьми). Програма спортивного й особистого розвитку – для учасників Юнацького майданчика; мистецька програма – для сімей з меншими дітьми. З нами їдуть педагоги, художники, спортсмени – наша команда згуртована – вас та ваших дітей чекає змістовний відпочинок.

Як завжди в наших таборах – все реальне і природне. Жодних надуманих ігор, висмоктаних з пальця конкурсів, або дивних видів діяльності. Харчування якісне, повноцінне і просте. Жодних згущенок, тушенок і тонн булочок, жодних чіпсів, жувачок і кока-коли. Натомість – повноцінні борщі, супи, каші, рагу, щодня свіжі овочі та фрукти. Наші педагоги – працюють з дітьми цілий рік, наші майстри – займаються СВОЄЮ справою. В Юнацькому таборі – реальна командна робота, справжня фізична культура, спрямована на Здоров’я, дисципліна і прикладний особистий розвиток. Ми не готуємо дітей до школи або інституту. Ми готуємо до життя. Наш табір – це і є саме життя в десятиденній мініатюрі. Всі учасники табору (і діти і дорослі, і в Юнацькому і в Сімейному майданчиках) – прибирають в своїх наметах, складають свої речі, організовано миють посуд, беруть участь у загальному чергуванні, шукають можливості бути корисним один одному. Жодних телефонних або комп’ютерних ігор. Натомість – активна фізична і розумова діяльність, практичне навчання у дорослих і особистий приклад для менших.

Учасників Сімейного табору чекає цікаве товариство свідомих людей, ранкова йога і творчі заняття вдень, співоча вечірня ватра, збирання трав, наше щорічне свято Купала, а також приємна можливість спостерігати, як ваші діти здружуються зі своїми однолітками, розвиваються в спілкуванні і в простій, природній, притаманній своєму віку діяльності.

Детальну програму Юнацького та Сімейного майданчиків, ритм дня, знайомство з майстрами – викладемо незабаром.

Наш Морський табір 2018 року:
https://www.facebook.com/events/166718117287698/?ti=cl

Наш Морський табір 2017 року:
https://www.facebook.com/events/125199301348379/?ti=cl

Місце: Кемпінг в Національному природному парку біля села Лебедівка, Одеська область, берег Чорного моря, довгий пляж, молодий красивий ліс. Піщаний берег, довгий пологий захід в море. Координати 45.842590, 30.180524

Проживання: в наметах.

Харчування: п’ятиразове.

Проїзд: тут зазначаємо, як їдуть учасники Юнацького табору, котрі їдуть без батьків. А учасники Сімейного табору, котрі також хочуть поїхати потягом – повідомте нам до 07 травня, ми і на вас візьмемо квитки і замовимо трансферний автобус відповідної місткості.

УВАГА: це орієнтовна інформація, точний час, номер потягу, вагону, вартість – повідомимо, коли вони будуть затверджені залізницею. Приблизна вартість дороги туди-назад, разом з трансфером для дітей до 18 років: 900грн, для дорослих: 1,200грн.

Проїзд туди. Зустрічаємося (учасники Юнацького табору) в Києві на Південному терміналі Залізничного вокзалу, 24 червня о 16:20. Відправляємося о 17:40 потягом №145. Прибуваємо до Білгород-Дністровського наступного ранку, 25 червня о 06:48. Там нас чекає замовлений трансфер до табору.

Проїзд назад. Виїжджаємо з табору 04 липня ввечері нашим трансфером до Білгород-Дністровського. Звідти відправляємося о 21:34 потягом №146. Прибуваємо до Києва наступного ранку, 05 липня о 09:55.

Проїзд машиною: карту, на якій зазначена рекомендована дорога, – викладемо окремим постом.

Вартість путівки в Юнацький табір 7,800грн.

Є можливість отримати знижку раннього бронювання:
За сплати 50% до 07 травня: повна вартість 6,900грн
За сплати 50% до 07 квітня: повна вартість 6,400грн
За сплати 50% до 07 березня: повна вартість 5,800грн

Друга половина сплачується напередодні виїзду, до 24 червня.

У вартість входить Програма Юнацького табору, послуги кемпінга, 5-разове харчування. Тобто – все, крім дороги. Жодних додаткових витрат не передбачається. Гроші дитині з собою краще не давати.

Вартість участі в Сімейному таборі складається з двох частин: 1) проживання з харчуванням, і 2) Програмний внесок. Для дітей до 1,5 року – харчування замовляти не обов’язково (на розгляд батьків – чи потребує ваша дитина порції).

1) Проживання з 5-разовим харчуванням НА ДОРОСЛОГО: 3100грн.

Є можливість отримати знижку раннього бронювання:
За сплати 50% до 07 травня: 2900грн
За сплати 50% до 07 квітня: 2700грн
За сплати 50% до 07 березня: 2500грн

1) Проживання з 5-разовим харчуванням НА ДИТИНУ ДО 9 РОКІВ ВКЛЮЧНО: 2700грн.

Знижка раннього бронювання:
За сплати 50% до 07 травня: 2500грн
За сплати 50% до 07 квітня: 2300грн
За сплати 50% до 07 березня: 2100грн

1) Проживання БЕЗ ХАРЧУВАННЯ НА ДИТИНУ ДО 1.5 РОКУ (якщо батьки не замовляють порцію для дитини): 800грн.

Знижка раннього бронювання:
за сплати 50% до 07 травня: 750грн
за сплати 50% до 07 квітня: 700грн
за сплати 50% до 07 березня: 650грн

2) Програмний внесок НА СІМ’Ю З ОДНІЄЮ ДИТИНОЮ (тобто до трьох людей, наприклад мама тато й дитина, або мама й дитина): 5,400грн.

Знижка раннього бронювання:
за сплати 50% до 07 травня: 4,900грн
за сплати 50% до 07 квітня: 4,200грн
за сплати 50% до 07 березня: 3,700грн

2) Програмний внесок НА ДРУГУ І КОЖНУ НАСТУПНУ ДИТИНУ в сім’ї: 550грн.

Знижка раннього бронювання:
за сплати 50% до 07 травня: 500грн
за сплати 50% до 07 квітня: 450грн
за сплати 50% до 07 березня: 400грн

Друга половина сплачується в перший день табору, по приїзді на місце.

У вартість входить Програма Сімейного табору, послуги кемпінга, 5-разове харчування. Тобто – все, крім дороги.

Наш табір – Юнацький та Сімейний майданчики разом – може вмістити певну кількість людей. Ми тримаємо переважну частину місць за тими, хто був в наших попередніх таборах плюс кілька місць для нових учасників. Тож краще записатись завчасно.

Як зареєструватись? Зателефонуйте нам, спитайте чи є місце, сплатіть 50% вартості (для Юнацького табору це половина вартості, для Сімейного табору це половина вартості проживання з харчуванням згідно віку і половина Програмного внеску), пришліть а) ПІБ всіх учасників, б) дату народження дітей до 14 років включно.

За відмови від поїздки перший внесок не повертається. За умови наявності повноцінної заміни з вашого боку – повертаються всі внесені кошти.

Контакти: Євген Глібко і Галина Деркач 093 039 2487, 050 441 8125.

__________________________________________________

Докладніше про ЮНАЦЬКИЙ табір:

Проживання в наметах. Кожна дитина особисто привозить з собою намет (або, за домовленістю з іншими таборувальниками – спільний намет відповідного розміру), каримат, спальник. Організатори табору облаштовують місце і допомагають встановити намет. Організатори табору разом з адміністрацією кемпінгу забезпечують підготовку території, організацію простору та місць загального користування (їдальня, туалети, душі, умивальники, господарські приміщення, тенти для затінення їдальні та майданчиків для проведення майстер-класів – закупівлю, доставку та встановлення, туалетний папір, засоби для миття посуду), вивезення сміття, доставку прісної води (для душових кабін, миття посуду та ін.), питної води.

Харчування: п’ятиразове (сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря). Повноцінні основні страви (супи, борщі, рагу, каші, засмажки) без м’яса, щоденно свіжі овочі, фрукти по сезону (черешня, вишня, малина, можливо абрикоси, персики), молочні та кисломолочні продукти, натуральні солодощі (фініки, курага, ізюм, мед). Свіжі овочі, фрукти та домашні молокопродукти доставляються щодня. Їжа готується на вогні, використовується бутельована питна вода. Протягом таборування є два «м’ясні» дні, коли, додатково до основної страви, окремо готується і подається (за бажанням) м’ясне блюдо. Їжу готують кухарі, казани й каструлі миють помічники кухарів, учасники табору вільні від цього. З виховною метою залучення дітей до побутової роботи, влаштовується чергування. Обов’язки чергових прості і зрозумілі на місці. Основне – це організоване миття посуду (організатори забезпечують це технологічно: прісна тепла вода, засоби для миття), забезпечення води в умивальниках і чистоти. Ці ж самі обов’язки і в учасників Сімейного табору.

Безпека. Учасники табору «закріплені» за тренером і його помічниками. Ритм дня, чергування, розподіл денних обов’язків, походи на море, в ліс, збирання дров для вечірньої ватри, підтримка чистоти, підбиття підсумків дня, вечірня ватра, режим сну, відпочинку, спортивних занять і тренінгів – вся діяльність направляється ними. Купання в морі – разом з тренером, його помічниками та під контролем.

Чистота навколо. З виховною та екологічною метою, враховуючи, що ми відпочиваємо в Національному парку, місце таборування підтримується ще чистішим, ніж воно було перед тим. Постійне підтримання чистоти – важливий елемент таборування. Чистота в їдальні, в особистих наметах та місцях загального користування, на всьому таборувальному майданчику – це справа всіх учасників; влаштовуються відповідні чергування, розподіл обов’язків, підбиття підсумків тощо. Зібране й запаковане сміття вивозиться адміністрацією кемпінгу.

Особиста гігієна, прісна вода. Організатори разом з адміністрацією кемпінгу облаштовують душові та умивальники з прісною водою, туалети. Учасники мають відповідним чином цим користуватися, щоб підтримувати належну особисту гігієну, зберігати обладнання та раціонально використовувати прісну воду. Ведучий юнацької групи направляє учасників, щоб усі підтримували особисту гігієну, включно з чищенням зубів, миттям рук перед їжею, прийняттям душа та ін. Якість миття посуду перевіряє дорослий: їжа насипається лише в чистий посуд. Перед кожним прийомом їжі, відповідальний дорослий направляє кожну дитину спочатку помити руки, і вже тоді підходити отримувати їжу.

Що бере з собою кожна дитина:
• гарний настрій; бажання попрацювати (радісно й натхненно позайматись спортом, пограти в ігри, почергувати разом з учасниками Юнацького та Сімейного табору) і таким чином створити класний відпочинок;
• оригінал свідоцтва про народження, або паспорт (той, хто їде потягом).
• особистий намет (або, за домовленістю з іншими учасниками табору – спільний намет відповідного розміру), спальник та каримат;
• особистий посуд – металеву ложку, кружку (бажано металеву, підписану лаком із зовнішнього боку), миску (бажано металеву, також підписану ззовні на боковій стінці);
• особисту аптечку, за потреби;
• засоби особистої гігієни;
• засоби від комарів (в тому числі довгий одяг з довгими рукавами, спреї);
• плавальний та спортивний інвентар за бажанням;
• музичні інструменти для музичних занять за бажанням.

В таборі в доступі буде медична допомога, а також медпункти в усіх сусідніх селах. Учасники, які мають особисті потреби в спеціальних препаратах – беруть їх з собою.

Увесь час подорожі, в потязі, при посадці-висадці, в трансфері, перенесення речей, розкладання-складання наметів, протягом всього табору дітей супроводжують наші дорослі.

Батьки можуть привезти й забрати дітей своїм автомобілем. Від Одеси приблизно 110км. Є під’їзд з декількох сторін: з боку Базар’янки, з боку Лебедівки. Кемпінг знаходиться посередині лісу – Природного парку – між селами Лебедівка та Миколаївка. Координати 45.842590, 30.180524 Маршрути на карті викладемо у двох фотографіях окремим повідомленням. Батьки також можуть залишитися в таборі на декілька днів, або на весь табір. Умови перебування дорослих – в програмі Сімейного табору.

Наш табір, це територія вільна від планшетів, комп’ютерних і телефонних ігор, вживання алкоголю (включно з сімейною групою на сусідньому майданчику). Комп’ютерну техніку можуть брати з собою дорослі, яким це потрібно для роботи. Техніка, привезена дітьми збирається організаторами на зберігання на час таборування. Телефонувати дітям можна через телефони організаторів, ми передамо трубку. Якщо ви відчуваєте, що ваша дитина обов’язково має бути зі своїм телефоном – дайте нам знати.

В таборі буде електрогенератор, який працюватиме декілька годин в день. Дорослі, які їдуть з дітьми, зможуть зарядити свою техніку, яку вони взяли з собою для роботи. Якщо у вас (дорослих) буде така потреба, візьміть з собою переноску та/або розгалуджувач.

На території кемпінгу «ловить» Київстар, включно з GPRS інтернетом. МТС та Лайф також ловлять, але менш впевнено.

Хто їздив в наші табори знає, що по-справжньому успішний відпочинок щільно пов’язаний з успіхом всього табору. Ритм дня, гарний настрій, взаємодопомога, бажання бадьоро попрацювати в колективі та зробити щось ще краще, ніж вчора, в купі з організованістю, особистою відповідальністю – створюють ту атмосферу, коли хочеться приїхати знову, в це місце і, головне, з цими людьми. Також пам’ятаймо, що нас приймає адміністрація кемпінгу. Тож ми організовуємо всю нашу діяльність так, щоб нас раді були приймати і наступного року.

Контакти: Євген Глібко та Галина Деркач, 093 039 2487, 050 441 8125, puzlyky@gmail.com.

Запрошуємо дітей на змістовний літній відпочинок.

Детальну Програму Юнацького табору викладемо незабаром.

_________________________________________________

Докладніше про СІМЕЙНИЙ табір.

Мета: Оздоровити себе і своїх дітей завдяки природним умовам, які склалися в чудовому місці, де є і море і ліс. Де готують смачну і корисну їжу на вогні. Поновити свої душевні сили через спілкування серед однодумців. Зануритися в атмосферу творчості, яку створюють учасники табору разом з майстрами (художниками, музичними педагогами та ін). Помедитувати в ранковій йозі або долучитися до більш активних ранкових руханок. А завершити день за вечірньою ватрою, де багато музики і співу.

Вік учасників Сімейного таборування: від народження і далі.

(В таборі є окремий Юнацький таборувальний майданчик зі своєю програмою для дітей 10-16 років, які можуть поїхати до табору самі або з батьками. Дивіться програму Юнацького табору.)

Проживання в наметах. Кожна сім’я привозить свій намет, свої спальники та каримати. Організатори табору разом з адміністрацією кемпінгу забезпечують підготовку території, організацію простору та місць загального користування (їдальня, туалети, душі, умивальники, господарські приміщення, тенти для затінення їдальні та майданчиків для проведення майстер-класів – закупівлю, доставку та встановлення), туалетний папір, засоби для миття посуду, вивезення сміття, доставку прісної води (для душових кабін, миття посуду та ін.), доставку бутельованої питної води.

Харчування: п’ятиразове (сніданок, другий сніданок, обід, підвечірок, вечеря). Повноцінні основні страви (супи, борщі, рагу, каші, засмажки) без м’яса, щоденні свіжі овочі, фрукти по сезону (черешня, вишня, малина та ін.), молочні та кисломолочні продукти, натуральні солодощі (фініки, курага, ізюм, мед). Свіжі овочі, фрукти та домашні молокопродукти доставляються щодня. Їжа готується на вогні, використовується бутельована питна вода. Протягом таборування є два «м’ясні» дні, коли, додатково до основної страви, окремо готується і подається (за бажанням) м’ясне блюдо. Всю їжу готують кухарі. Увесь посуд, в якому готується їжа – миють помічники кухарів, учасники табору вільні від цього. КОЖНА СІМ’Я бере участь в організованому митті особистого посуду, В ТОМУ ЧИСЛІ Й ТІ, хто свій посуд миє сам. Організатори забезпечують це технологічно – тепла прісна вода, мийні засоби. КОЖНА СІМ’Я бере участь у чергуванні. Обов’язки чергових прості й зрозумілі на місці. Основне – це участь в організованому митті посуду, наявність води в умивальниках і чистота.

Чистота навколо: з виховною та екологічною метою, враховуючи, що ми відпочиваємо в Національному парку, місце таборування підтримується ще чистішим, ніж воно було перед тим. Постійне підтримання чистоти – важливий елемент таборування. Чистота в їдальні, в особистих наметах та місцях загального користування, на всьому таборувальному майданчику – це справа всіх учасників. Зібране сміття вивозиться адміністрацією кемпінгу.

Особиста гігієна, прісна вода. Організатори разом з адміністрацією кемпінгу облаштовують душові та умивальники з прісною водою, туалети. Учасники мають відповідним чином цим користуватися, щоб підтримувати належну особисту гігієну, зберігати обладнання та раціонально використовувати прісну воду.

Що бере з собою кожна сім’я:
• гарний настрій; бажання попрацювати (радісно й натхненно позайматися спортом, поплавати в морі, пограти в ігри, відпочити на пляжі, подивитись на вогонь вечірньої ватри, почергувати разом з учасниками Юнацького табору) і таким чином створити класний відпочинок;
• особистий намет, спальники та каримати;
• особистий посуд – металеві ложки, кружки (бажано металеві, підписані лаком із зовнішнього боку), миски (бажано металеві, також підписані ззовні на боковій стінці), ніж;
• сімейну аптечку;
• засоби особистої гігієни;
• засоби від комарів (в тому числі довгий одяг з довгими рукавами, спреї);
• плавальний та спортивний інвентар за бажанням;
• музичні інструменти для вечорниць і музичних занять за бажанням.

В таборі в доступі буде медпрацівник, також медпункти в усіх сусідніх селах. Учасники, які мають особисті потреби в спеціальних препаратах – беруть їх з собою.

Проїзд своїм автомобілем: від Одеси їхати до кемпінгу приблизно 110км. Є під’їзд з декількох сторін: з боку Базар’янки, з боку Лебедівки. Кемпінг знаходиться посередині Природного парку між селами Лебедівка та Миколаївка. Маршрути на карті викладемо незабаром. Координати табору 45.842590, 30.180524 .

Можна приєднатися до гурту учасників Юнацького табору і їхати разом з ними: потягом з Києва до Білгород-Дністровського, а там чекатиме трансфер до табору, назад – так само. Точний час і вартість оголосимо згодом, коли вони будуть затверджені залізницею. Приблизна вартість проїзду туди-назад, з потягом та з трансфером: 1200грн на одну дорослу людину, або біля 900грн на одну дитину молодше 18 років. Якщо хочете їхати потягом – повідомте нам до 07 травня, – ми і на вас візьмемо квитки та замовимо трансфер відповідної місткості.

Наш табір, це територія вільна від планшетів, комп’ютерних і телефонних ігор, вживання алкоголю (включно з сімейною групою). Подібну техніку можуть брати з собою лише дорослі, яким це потрібно для роботи.

В таборі буде електрогенератор, який працюватиме декілька годин в день. Дорослі зможуть зарядити свою техніку, яку вони взяли з собою для роботи. Якщо у вас буде така потреба, візьміть з собою переноску та/або розгалуджувач.

На території кемпінгу «ловить» Київстар, включно з GPRS інтернетом. МТС та Лайф також ловлять, але менш впевнено.

Хто їздив в наші табори знає, що по-справжньому успішний відпочинок щільно пов’язаний зі співпрацею учасників табору. Ритм дня, організованість, особиста відповідальність, гарний настрій, взаємодопомога, бажання бадьоро попрацювати в колективі та зробити щось ще краще, ніж вчора – створюють ту атмосферу, коли хочеться приїхати знову, в це місце і з цими людьми. Також пам’ятаймо, що нас приймає адміністрація кемпінгу. Тож ми організовуємо всю нашу діяльність так, щоб нас були раді приймати і наступного року.

Контакти: Євген Глібко та Галина Деркач, 093 039 2487, 050 441 8125, puzlyky@gmail.com.

Запрошуємо сім’ї на змістовний літній відпочинок.