Ваша дитина – підліток і Ви не знаєте як налагодити комунікацію? Ви не розумієте, що з нею відбувається, і чому вона не хоче вчитися? Ви турбуєтеся про її захоплення та майбутню професію? Або ж Ви вчитель, який не знає як зробити так, щоб мотивація до навчання нікуди не зникала? Тоді ця конференція саме для Вас!

Конференція «Підлітки. Освіта. Інструкція до дії» — це масштабна освітня подія, яка збирає батьків, дітей та вчителів, щоб дати розуміння, що саме відбувається з дитиною в підлітковому віці і як можна допомогти їй пройти цей важливий період розвитку. Ми запрошуємо взяти участь разом з дітьми, адже їм також важливо розуміти, що відбувається з їхнім тілом та мозком та чому щось вдається просто, а щось — вимагає багатьох зусиль.

Ми структурували дискусію таким чином, щоб розібратися, що відбувається з мозком, тілом, психологією дитини, що дорослішає, як це впливає на навчання та що з цим усім нам (батькам та вчителям) робити та запросили до співтворчості неймовірних людей, експертів з нейробіології, теорії поколінь, психології, освіти тощо, які готові ділитися своїми відкриттями на наступні теми:

– Як це — бути батьками підлітка? – Анастасія Леухіна.

– Нейробіологія розвитку дитини – Віктор Комаренко.

– Батьки та підліток. Як разом жити? – Діана Житня.

– Трансформація навчання – Валентина Мержиєвська.

– Майбутня професія. Непростий шлях вибору – Тамара Сухенко.

– Технологія життєвого проектування підлітка або як не з’їхати з глузду у світі майбутнього? – Наталя Маслова.

– Булінг та підлітки: як впоратися чи попередити? – Настя Мельниченко.

Та дискусія на тему “Шкільний період: що бісить найбільше?”

-Анастасія Леухіна, незалежний тренер та фасилітатор, мама 13-річного хоумскулера Кліма. 17 років викладання в українському (Києво-Могилянська академія) та американському (Університет Нотр Дам) університетах, в трьох найкращих українських бізнес-школах (kmbs, KSE, EBS), співзасновниця проекту Освітній експеримент та кампанії #пуститевреанимацию.

-Віктор Комаренко, співзасновник Beehiveor Academy and R&D Labs, кандидат біологічних наук, доцент, член Українського фізіологічного товариства, Українського товариства нейронаук та Федерації Європейських Товариств Нейронаук (FENS).

-Діана Житня, психолог, спеціаліст по роботі з підлітками, співзасновник коммунікативного клубу для підлітків, дослідник форм освіти та навчання, 10-річний досвід роботи з дітьми, їх батьками та вчителями.

-Валентина Мержиєвська, співзасновниця альтернативної школи БеркоШко. Впродовж 7 років викладає неперервно математику і теревені (розвиток мовлення і мислення) і періодично фізику, природу, міфологію. Автор задачників з математики для 1 і 2 класу. 

-Тамара Сухенко, психолог, фасилітатор, коуч, автор книги «Як обрати професію майбутнього. Посібник з профорієнтації для молоді віком 13 до 80 років». 

-Наталя Маслова, експерт з теорії поколінь, керівник освітнього простору Generation Z, кандидат економічних наук, доцент, ступінь МВА

-Настя Мельниченко, Голова ГО “Студена”, координаторка курсу для вчителів “Недискримінаційний підхід у навчанні”, авторка підліткових книжок на складні теми “А тепер усе інакше” та “Я не боюсь сказати”

Конференцію організовує «Освітній експеримент» — команда батьків-новаторів, які не чекають змін «зверху», а самостійно застосовують різні методи для покращення якості освіти. Ми навчаємо дітей вдома, створюємо міні-школи, вчимося впливати на роботу батьківських комітетів або організовуємо для своїх дітей дистанційне навчання. Ми об’єднуємо однодумців і започатковуємо зміни в наших спільнотах.

Наші партнери: UnitCity, Womo та Prosteer.

Реєстраційні внески будуть витрачені на організацію події, а також підтримку «Освітнього експерименту».

Запрошуємо вас взяти участь у події, яка відбудеться 23.09.2018р. (10:00 – 17:00), за адресою вул. Дорогожицька, 3, Київ (UnitCity).

Вартість участі – 500 грн для дорослих та 200 грн для підлітків при оплаті до 13.09. З 14.09 до 22.09 – 700 грн та 300 грн відповідно. Участь у конференції можлива лише за попередньою оплатою. Реєстраційний внесок поверненню не підлягає.

Для реєстрації необхідно провести оплату за лінком – http://www.o-e.com.ua/