Який внесок можуть зробити люди України у розвиток Європи?
25 – 28 серпня 2017

Наступна конференція «Душа Європи» буде проведена в Україні, в Києві. Вона стане восьмою у низці конференцій, перша із яких відбулася в 2005 році у Нідерландах, наступні – у країнах Середньої та Східної Європи: Угорщині, Чеській республіці, Польщі, Болгарії, Румунії, а влітку 2016 року – у Фінляндії.

Ми запрошуємо вас до участі у конференції в Києві наприкінці серпня 2017 року. За останні три роки Україна стала одним із основних фокусів уваги у Європі: як європейці дивляться на Україну? Як реагують на бажання українського народу бути частиною Європи? Що може Україна привнести в Європу? Питання щодо України є важливим з огляду на перспективи розвитку Європи після нової хвилі напруги між Заходом та Сходом, після небезпеки неконтрольованої міграції та готовнiстю Великобританії вийти із Європейського союзу. Метою конференції є обговорення цих питань, виходячи із позиції, що лише взаєморозуміння поміж людьми з різних куточків Європи на рівні індивідуальностей може сприяти мирному та плідному розвитку.

Слід зазначити, що Київ – давній культурний і християнський осередок Східної Європи, де відбувалося багато вагомих історичних подій, в тому числі і не дуже давніх та все ж таких, які мають тривалі наслідки. Конференція проходитиме на теренах історичного заповідника Києво-Печерська Лавра – монастиря, збудованого в 11 столітті, у самому містi, де події Майдану стали початком нової епохи розвитку України. Конференція розпочинається у п’ятницю, 25 серпня у другій половині дня, а закінчується у понеділок, 28 серпня, опівдні. До відкриття та після завершення конференції буде запропоновано екскурсійну програму.

Заявка на участь

Ласкаво просимо до Києва,
З найкращими побажаннями,

Наріне Мальцева від імені організаторів у Києві
Геральд Гефнер від імені Секції соціальних наук Гетеанума