Друзі, природа оновилася після зими, прокинулась свіжої весни і приймає нас першими на нашій гарній, дбайливо доглянутій галявині теплим літом. Красивий молодий ліс на березі синього моря, простора галявина, тепле повітря, смачна здорова їжа – це середовище, в якому ми (дорослі й діти) будемо займатися творчістю і рухливими іграми. Для дорослих є заняття з глибинних практик і масажний кабінет. Для підлітків – своя програма відновлення, відпочинку і тренінгу. А в нашій майстерні з обробки деревини завзято свердлять, пиляють, шліфують і фарбують всі – і діти і дорослі.
Наша команда тренерів, педагогів і митців – наповнена ентузіазмом, завзята і готова працювати.
Наш табір знаходиться в унікальному місці, де красивий ліс межує з чистим морем, куди припливають дельфіни. Уже сьомий рік ми проводимо тут сімейні та юнацькі табори. Доглянутий чистий кемпінг біля села Лебедівка Татарбунарського району Одеської області, біля 110км на південний захід від Одеси. Довгий пляж, пологий захід в море. Координати 45.842590, 30.180524
Проживання: в наметах.
Харчування: п’ятиразове.
Друзі, наш літній морський табір цього року в ті ж дати: 25 червня – 4 липня.
 
Як завжди, два майданчика: Юнацький (діти 10-16 років, можуть приїжджати без батьків) і Сімейний (батьки з меншими дітьми). Програма спортивного й особистого розвитку – для учасників Юнацького майданчика; мистецька програма – для сімей з меншими дітьми. З нами їдуть педагоги, художники, спортсмени – наша команда згуртована – вас та ваших дітей чекає змістовний відпочинок.
В наших таборах – все реальне і природне. Жодних надуманих ігор, висмоктаних з пальця конкурсів, або дивних видів діяльності. Харчування якісне, повноцінне і просте. Жодних згущенок, тушенок і тонн булочок, жодних чіпсів, жувачок і кока-коли. Натомість – повноцінні борщі, супи, каші, рагу, щодня свіжі овочі та фрукти. Наші педагоги – працюють з дітьми цілий рік, наші майстри – займаються СВОЄЮ справою. В Юнацькому таборі – реальна командна робота, справжня фізична культура, спрямована на Здоров’я, дисципліна і прикладний особистий розвиток. Ми не готуємо дітей до школи або інституту. Ми готуємо до життя. Наш табір – це і є саме життя в десятиденній мініатюрі. Всі учасники табору (і діти і дорослі, і в Юнацькому і в Сімейному майданчиках) – прибирають в своїх наметах, складають свої речі, організовано миють посуд, беруть участь у загальному чергуванні, шукають можливості бути корисним один одному. Жодних телефонних або комп’ютерних ігор. Натомість – активна фізична і розумова діяльність, практичне навчання у дорослих і особистий приклад для менших.
Учасників Сімейного табору чекає товариство свідомих людей, ранкові тілесні практики й творчі заняття вдень, співоча вечірня ватра, збирання трав, наше щорічне свято Купала, а також приємна можливість спостерігати, як ваші діти здружуються зі своїми однолітками, розвиваються в спілкуванні і в простій, природній, притаманній своєму віку діяльності.
 
Скільки коштує:
Вартість путівки в Юнацький табір 8,300грн.
Є можливість отримати знижку раннього бронювання:
За сплати першого внеску (4,800) до 07 травня: повна вартість 7,400грн
За сплати першого внеску (4,800) до 07 квітня: повна вартість 7,100грн
За сплати першого внеску (4,800) до 15 березня: повна вартість 6,700грн
Решта сплачується напередодні виїзду, до 24 червня.
У вартість входить Програма Юнацького табору, супровід дорослих (в тому числі – в дорозі), проживання, 5-разове харчування. Тобто – все, крім послуг залізниці (потрібно буде оплатити окремо – візьмемо квитки – повідомимо). Жодних додаткових витрат не передбачається. Гроші дитині з собою краще не давати.
 
Вартість участі в Сімейному таборі складається з двох частин: 1) проживання з харчуванням, і 2) Програмний внесок. Для дітей до 1,5 року – харчування замовляти не обов’язково (на розгляд батьків – чи потребує ваша дитина своєї порції).
1) Проживання з 5-разовим харчуванням НА ДОРОСЛОГО: 3,600грн.
Є можливість отримати знижку раннього бронювання:
За сплати першого внеску (2,000) до 07 травня: 3,400грн
За сплати першого внеску (2,000) до 07 квітня: 3,200грн
За сплати першого внеску (2,000) до 15 березня: 2,900грн
Проживання з 5-разовим харчуванням НА ДИТИНУ ДО 9 РОКІВ ВКЛЮЧНО: 3,200грн.
Знижка раннього бронювання:
За сплати першого внеску (2,000) до 07 травня: 2,900грн
За сплати першого внеску (2,000) до 07 квітня: 2,800грн
За сплати першого внеску (2,000) до 15 березня: 2,600грн
Проживання БЕЗ ХАРЧУВАННЯ НА ДИТИНУ ДО 1.5 РОКУ (якщо батьки не замовляють порцію для дитини): 900грн.
Знижка раннього бронювання:
за сплати першого внеску (500) до 07 травня: 800грн
за сплати першого внеску (500) до 07 квітня: 750грн
за сплати першого внеску (500) до 15 березня: 700грн
2) Програмний внесок НА СІМ’Ю З ОДНІЄЮ ДИТИНОЮ (сім’я до трьох людей, наприклад мама тато й дитина, або мама й дитина): 5,700грн.
Знижка раннього бронювання:
за сплати першого внеску (3,000) до 07 травня: 5,200грн
за сплати першого внеску (3,000) до 07 квітня: 4,500грн
за сплати першого внеску (3,000) до 15 березня: 4,200грн
Програмний внесок НА ДРУГУ І КОЖНУ НАСТУПНУ ДИТИНУ в сім’ї: 950грн.
Знижка раннього бронювання:
за сплати першого внеску (600) до 07 травня: 900грн
за сплати першого внеску (600) до 07 квітня: 850грн
за сплати першого внеску (600) до 15 березня: 800грн
Друга частина сплачується в перший день табору, по приїзді на місце.
У вартість входить Програма Сімейного табору, проживання, 5-разове харчування. Тобто – все, крім дороги.
Наш табір – Юнацький та Сімейний майданчики разом – може вмістити певну кількість людей. Ми тримаємо переважну частину місць за тими, хто був в наших попередніх таборах плюс кілька місць для нових учасників. Тож краще записатись завчасно.
Як зареєструватись? Зателефонуйте нам, спитайте чи є місце. Сплатіть першу частину вартості. Євген Глібко і Галина Деркач, 093 039 2487, 050 441 8125.
За відмови від поїздки перший внесок не повертається. За умови наявності повноцінної заміни з вашого боку – повертаються всі внесені кошти.
 
Проїзд учасників Юнацького табору, котрі їдуть без батьків: зустрічаємося у південному терміналі залізничного вокзалу в Києві в середу 24 червня, їдемо потягом до Білгород-Дністровського. Там нас зустрічає трансфер і завозить в табір. Назад – так само. Повертаємося до Києва в неділю 5 липня. А учасники Сімейного табору, котрі також хочуть поїхати потягом – повідомте нам до 11 червня – ми і на вас замовимо трансферний автобус відповідної місткості. Точний час, номер потягу, вагону, вартість – повідомимо, коли вони будуть затверджені залізницею.
Проїзд машиною: карту, на якій зазначена рекомендована дорога, – викладемо окремим постом. Рекомендуємо їхати за маршрутом, вказаним на карті, НЕ за гугл навігатором.
Контакти: Євген Глібко і Галина Деркач 093 039 2487, 050 441 8125. Запрошуємо юнаків та сім’ї на змістовний відпочинок.
Докладніше про ЮНАЦЬКИЙ та СІМЕЙНИЙ табір – в окремому пості. 

Меньше