Запрошуємо вашу дитину попрактикувати живу англійську мову в Англійському осінньому таборі, розширити свій світогляд, спробувати себе перекладачем у пізнавальних англо-мовних вело-пішохідних екскурсіях красивим містом, пограти в англійські командні ігри, змістовно провести час серед однолітків. Ми будемо не вчити мову, а англійською мовою пізнавати історію й архітектуру історичного Львова, значимі події старого й сучасного міста, відомих особистостей. З дітьми працюватимуть професійні англомовні гіди-екскурсоводи. А в другій половині дня, після поїздок і походів, ми будемо закріплювати нові знання вже в приміщенні конференц-залу – на щоденних англійських мовних workshop-інтенсивах. Мовні ігри, робота в командах, доповіді, змагання.

Крім того, ми вплітаємо живу розмовну англійську у щоденний побут. Діти запитуватимуть, відповідатимуть, коментуватимуть свої щоденні дії: ранковий туалет, сніданок, обід і вечерю.

Це поліпшить англійську через постійну практику.

Наприкінці табору буде проведений спеціально розроблений англійський Квест Старим містом.

Діти зміцнять тіло й волю, проїдуть-пройдуть цікаві маршрути. Перед дітьми будуть ставитись командні цілі й завдання. Вміння працювати в команді – це навичка, це вміння домовлятись і делегувати, щоб разом досягати успіху.

Вік учасників: 10-16 років.

Дати табору: 29 жовтня – 2 листопада 2018. Чотири ночі, п’ять днів. Дати поїздки: 28 жовтня (виїзд ввечері) – 3 листопада (приїзд вранці).

Місце: Львів, історичний центр. Сучасний хостел Casa Nostra, вул.Стефаника 4.

Вартість: 8,250грн.

Є можливість отримати знижку раннього бронювання:

загальна вартість 7,800грн, сплативши частину вартості (4,600грн) до 21 жовтня, або

загальна вартість 7,300грн, сплативши частину вартості (4,600грн) до 14 жовтня, або

загальна вартість 6,800грн, сплативши частину вартості (4,600грн) до 29 вересня.

Другу частину вартості потрібно сплатити в перший день по приїзді в табір. Якщо ви не схильні давати дитині ці кошти з собою в дорогу – можете сплатити напередодні виїзду.

У вартість входить англійська Програма табору, вело-пішохідні екскурсії з англомовним гідом, прокат велосипедів, проживання в сучасному хостелі в центрі міста, чотириразове харчування, проїзд потягом Київ-Львів-Київ, супровід ведучих (дорослих) у всьому таборі, і в дорозі. Жодних додаткових витрат не передбачається. Можете дати дітям з собою гроші на сувеніри.

Наш ритм дня:
8:00 Підйом
9:00 Сніданок
9:30 Велоекскурсії або пішохідні
13:30 Обід і відпочинок
16:00 Підвечірок
17:00-19:00 англійський workshop
19:05 Вечеря і відпочинок
22:00 Відбій
Залежно від погоди та інших факторів, розклад може змінюватись.

Учасники можуть завчасно підготуватися до табору: уважно перегляньте першу серію фільму Три мушкетери. Деталі, обстановка зйомок – допоможуть вам у командному Квесті.

Список речей. Кожен учасник має взяти з собою:
1) Оригінал свідоцтва про народження або паспорт.
2) “Правильний” (термін для велосипедистів – двошаровий) одяг для катання на велосипеді: безпосередньо на тіло термобілизна (наприклад термофутболка) і наверх вітро-дощо-захисна куртка, яка пропускає пар від тіла. Баф (може знадобитися під шолом). Взуття на Gore-Tex (або запасна пара).
3) Пляшечка для води.
4) Змінний одяг для занять в конференц-залі.
5) Засоби особистої гігієни та запас білизни. Рушники будуть в кімнатах в хостелі, брати з собою непотрібно.
6) Особисту аптечку. Якщо є особисті потреби, будь ласка, повідомте.

Харчування чотириразове.

В нашому таборі не купуються і не споживаються такі продукти: чіпси, снікерси, жувачки, кока-кола і тому подібне. Не купуються ні організаторами, ні дітьми. Навіть за гроші, привезені дітьми з собою. Також в нашому таборі не грають в телефонах, планшетах тощо. Будь ласка, попередьте дітей. Натомість телефонами можна вільно користуватися для дзвінків та для пошуку інформації для історичного квесту й мовних занять.

Проїзд потягом у плацкартному вагоні.

Зустрічаємося у південному терміналі залізничного вокзалу в Києві в неділю ввечері 28 жовтня, відправляємося. Прибуваємо до Львова в понеділок вранці 29 жовтня. Виїзд зі Львова в п’ятницю ввечері 2 листопада, приїзд до Києва в суботу вранці 3 листопада. Точний розклад та час зустрічі повідомимо, коли він буде затверджений залізницею.

В разі відмови від поїздки перший внесок не повертається. За наявності повноцінної заміни з вашого боку – повертаються всі внесені вами кошти.

Наша команда:

Євген Глібко – організатор Юнацьких, Сімейних, Англійських таборів, засновник програми Жива Англійська.

Галина Деркач – засновник і ведуча студії ДітиКвіти, організатор Сімейних таборів.

Артем Бондар – натхненник, з яким оживає архітектура й вулички Старого міста. екскурсовод.

Володимир Лиховид – натхненник велотуризму, керівник львівського прокату велосипедів.

Як зареєструватись. Зателефонуйте нам 093 039 2487, 050 441 8125, дізнайтесь, чи є місце, сплатіть перший внесок (4,600грн). Коли місця вже зайняті, ми формуємо резервний список. У разі чиєїсь відмови від поїздки – ми вам зателефонуємо і запропонуємо місце.

Запрошуємо дітей на змістовний відпочинок.