Роджер Друїтт виріс на фермі у природному середовищі. З трирічного віку в ньому прокинулось активне бажання пізнання світу. У підлітковому віці він зустрівся з антропософією і антропософським поглядом на світ. Роджер вивчав математику в Кембріджі і спеціалізувався в галузі економіки і комп’ютерних технологій.

В 1960 він відкрив для себе Антропософське товариство і Громаду Християн і з того часу черпає натхнення для своєї роботи з обох рухів, поєднуючи наукові спостереження за природою з духовнонауковими спостереженнями.

Протягом 25 років Роджер Друїтт викладав у Духовному семінарі курс «Вчення про світло й колір». Важливим мотивом у роботі Роджера та його дружини Анни був розгляд річних свят. Разом вони написали книгу «Свята року», яка була видана в 2014 році. Після завершення активної роботи в Громаді Християн Роджер багато подорожує з різними курсами про явища природи, релігійне і духовне життя. Цим темам буде присвячена книга, яка вийде друком наступного року.

 

Зустрічі з Роджером Друїттом відбудуться:

 

5 грудня – в Громаді Християн (вул. Чигоріна, 19а)

19:00 В рамках робочої групи «Міністранти». Розмова про Таїнство Освячення Людини.

 

6 грудня – Вальдорфські класи «Борисфен» (вул. Саратовська, 20)

18:00 Лекція «Світ почуттів як відкрита таємниця проявів духовного світу. Як ми в нього проникаємо, або Про можливість спостереження надчуттєвого світу через світ почуттів».

 

7 грудня – Семінар для батьків і вчителів вальдорфських класів «Борисфен».

15:00 – 20:00 Спостереження життєвого тіла рослин.

 

8 грудня – В рамках педагогічного семінар (пр-т Миру, 10)

17:30 Лекція «Гете та його значення для сучасності»

 

9 грудня – Вальдорфська школа «Софія» (вул. Миколайчука, 17 а)

10:00–19:00 Семінар «Спостереження ефірного тіла рослин»

Для участі в семінарі необхідно зареєструватися: відправити заявку на tetyana_nech@ukr.net з поміткою «Семінар». При собі бажано мати папір для малювання, олівці. Протягом робочого дня пропонуються дві кава-паузи. Щодо обіду – прохання подбати про це самостійно.

 

10 грудня – Громада Християн (вул. Чигоріна, 19 а)

11:00 Зустріч Громади з Роджером Друїттом

14:30 Вальдорфська школа «Софія» (вул. Миколайчука, 17а) 

Завершення семінару «Спостереження ефірного тіла рослин»