Либідь Є!
28 листопада 2019 8:00

А чи знаэте ви, що в Києві є команда, яка вже понад шість років розчищає Авгієві конюшні - те, що залишилося від славетної і легендарної ріки Либідь? Вы її коли-небудь бачили? А Либідь є!

Настав час зробити звіт з минулого заходу, який об`єднав зусилля принаймні трьох організацій: Либідь ЄКиївська Вальдорфська школа "Софія" та Studrespublika!

Разом їм вдалось не тільки прибрати величезну кількість сміття, а й побудувати меблі із палетів, щоб ці красиві місця у гирлі Либеді стали місцем тяжіння творчої молоді!

Недарма кажуть, що обличча міста відображає сутність містян. І дія, яку вони зробили - це лише маленький, скоріш символічний, внесок у велику справу відродження ріки. Але тішить і дає надію те, що молоде покоління - наше майбутнє - розуміє велич і необхідність цієї справи краще за міську владу.

Саме тому окрема вдячність Миколі Ковалю, учню 11 класу Київської Вальдорфської школи "Софія", який взявся саме за наш проект у власному навчальному проекті. Як все відбувалось - дивіться на фото. І пам'ятайте, що це лише початок.


 
 

Дізнайтеся більше на сторінці проекту!
Джерело

 

 

суспільство 14-21 дорослі

Інші новини