“Лист до короля” Тонке Драхт вперше українською у Видавництві “НАІРІ”
29 січня 2020 7:21

Очікувана книга, яку читають з учнямі в 6-7 класах готується до видання у Видавництві "НАІРІ". 

Книга сучасної нідерландської письменниці Тонке Драхт – «класичний» лицарський дитячий роман, повний романтики та благородства. «Лист до короля» - книга, яка відзначена в Нідерландах нагородами: «Краща книга року» в 1963 році та у 2004 році, як найкраща дитяча книга за останні 50 років.

«Історія, котру ви зараз прочитаєте, сталася дуже давно, коли на світі були ще лицарі», - так починається ця книга. Коли ми подумки повертаємося до часів лицарства, то уявляємо королів та їхніх лицарів і, звісно ж, прекрасних дам. А ще ми відразу згадуємо такі чесноти як – честь, вірність, служіння, мужність і шляхетність.

Події, які описані в цій книзі – це історія хлопця-підлітка, який у ніч перед посвятою в лицарі, йдучи за покликом серця, порушує строгі правила, ризикує втратити заслужене звання. Але завдяки цьому він потрапляє у велику пригоду, рятує королівство, знаходить друга. І, незважаючи на важкі випробування, які постають перед ним, доводить як важливо не піти легшим шляхом, взяти на себе відповідальність, бути, а не здаватися.

Інші новини