«Розвиток» запрошує діток до садочків, першого класу та занять для матусь з малюками
25 серпня 2020 1:33

«Розвиток» запрошує діток до наших садочків, першого класу, занять для матусь з малюками та інших цікавинок для маленьких і великих! Наш простір - «Гармонійний розвиток» працює за вальдорфською педагогікою. Всі наші Чарівниці пройшли навчання на Вальдорфському педагогічному семінарі. З радістю, запрошуємо приєднатися до наших садочків для діток від 2 рочків на Березняках (вул.Миколайчука 15а) та на метро Славутич (вул.Центральна-Коллекторна 15).

Працюємо з 8.00 до 18.00. У нас маленькі групи, родинна атмосфера, здорове харчування, багато прогулянок, творчості, музики та співаночок.

Також запрошуємо дітей до нашого маленького першого класу "Вулик знань". Працюємо з 8.00 до 17.30. Приєднуйтесь, щоб разом поринути у світ пізнання, вільного мислення та дослідження. Разом ми будемо малювати, ліпити з глини, воску, займатися рукоділлям, майструвати, грати на музичних інструментах, співати, дивитися лялькові вистави і ставити театральні постановки. Ми вільні від гаджетів та телевізорів. Разом будемо проживати свята, зустрічі та походи. Приходьте знайомитися і приєднуйтесь до нашої родини.

Телефонуйте за номером: 0968960538 пані Ксенія
rozvitok.info 

школи садочки 0-7 7-14

Інші новини


14 грудня 2020
3:41