Сьогодні 27.10.2023 починається Осіння в Одесі
27 жовтня 2023 10:48

 

Дорогі друзі!
Сьогодні почнеться наше Осіння в Одесі: друга українська антропосрфська зустріч, яка співвідноситься з річним циклом малих свят. Літування ми зв'язувати зі святом Врожаю, середини літа (Лугнасадом чи Маковієм). Осіння проводимо в дні Самайну, Саваню, Геловіну: осіннього свята вшанування померлих.
У багатьох, на жаль, нема можливості приїхати до Одеси, тому ми, так само як це було влітку, проводитимемо онлайн-зустріч в суботу, 28 жовтня. Нижче тексти запрошення украінською, англійською та німецькою мовами. Запрошуйте колег та друзів, поширив, будь ласка цю інформацію для тих, кому вона буде важлива.

Організаційна група (Іван Габович, Сергій Копил, Віталіна Маслова, Лія Матвієнко, Ярина Шкромида) щиро запрошує вас на

Осіння в Одесі:
Друга українська антропософська зустріч річного циклу «малих свят»

Онлайн-зустріч у рамках Осіння: 28 жовтня, 20:00 за Києвом (перевірте, будь ласка, час!)

На Літуванні в Івано-Франківську ми говорили про те, що ми можемо дати Україні та її розвитку, як вкладати свої зусилля, щоб духовні імпульси через антропософію поєднувалися з усім українським.

На Осінні — в центрі стоїть людина, український антропософ.
Де він чи вона беруть сили для своєї діяльності? Яким є шлях українських антропософів? Як нам допомагає природа, мова, народ?

Який ресурс і допомога приходить від померлих? Чи померлі також є частиною спільноти та теж потребують підтримки?

***
Ці та інші питання виникають та потребують наших роздумів, обговорення, потребують того, щоб ми зустрілися.
В програмі заплановані дискусійні групи, спільні тематичні пленуми, бесіди про історію втілення анопософьких імпульсів в українській культурі та мистецтві минулого століття, про війну та мир; спільна мистецька діяльність.
Важливою частиною програми зустрічі для нас є можливість поспілкуватися з колегами, які не мають змоги приїхати до Одеси, зокрема українських антропософів, розпорошених світом, та наших іноземних колег, які небайдужі до долі України та українців.
Тема онлайн-зустрічі: «Що дає мені сили та підтримку як українцю/українці та антропософу в час війни? Як я можу підтримати інших?»

***
Умови участі:

  • вас цікавить розвиток української антропософії
  • ви займаєтеся практичною діяльністю
  • ви готові зробити власний внесок в те, щоб антропософія втілювалася в Україні.

Мови зустрічі:
українська, англійська, німецька.
Платформа проведення зустрічі:
Zoom.

Ви можете запропонувати власну ініціативу впродовж зустрічі (переклад, фінансова підтримка в проведенні зустрічі в Одесі, створенні дайджеста; підтримка праці перекладачів тощо)

Реєстрація за посиланням: 

Для отримання додаткової інформації, питань і уточнень, будь ласка, зв'яжіться з нами за адресою електронної пошти vitalinamaslovavitalina@gmail.com

Вітання та обійми від організаторів,
Віталіна
Іван
Лія
Сергій
Ярина

Інші новини


26 грудня 2023
1:47