Дитячий садочок на Кіпрі шукає вихователя!
21 жовтня 2019 4:28

Дорогі колеги!
"Olivetree" - вальдорфська ініціатива на Кіпрі, яка розпочала своє існування в 2016 році. Ми - дитячий садок, який приймає дітей від 2 до 6 років.

"Olivetree" шукає захопленого та динамічного вихователя, що володіє розмовною англійською мовою, з вальдорфською освітою. З досвідом або без досвіду роботи в садочку для підтримки нашого розвитку та проекту. 

Зараз на Кіпрі з'явилися вже 2 школи з моменту нашого першого імпульсу на острові. Деякі родини підхопили полум'я і створили власну школу, одну в Нікосії та одну в Лімасолі, намагаючись рости у вальдорфській системі натхненної освіти.

"Olivetree"  має будинок, навколо якого є півгектара землі. Ми знаходимося в 7 км від моря, в с. Піргос, поблизу Лімасола. Наше приміщення вміщує  15 дітей. Ми також намагаємось утримувати максимум 6 дітей на кожного вихователя. Це означає, що наша команда вихователів складається з 3 членів.
Наша особливість полягає в тому, щоб інтегрувати батьків у ритм життя садочку. Ми часто запрошуємо їх до себе, аби вони мали змогу допомагати та брати участь у тому, щоб зробити наш будинок «живим» і правдивим.
Половина дітей родом  із російських та  українських родин. Решта - з різних країн ЄС.

Ми розмовляємо англійською з дітьми, співаємо французькою і іноді використовуємо російську чи іншу мову за потреби.
 


Цікаво дізнатися більше? Запрошуємо Вас зв’язатися з нами.
Посада наразі є відкритою і має бути закритою у найближчі тижні.
З найкращими побажаннями,

Sehil Benyekkou, директор "Olivetree"

Контактні дані та інформацію завантажуйте за посиланням  Cyprus_job .

Статтю про досвід волонтерства в "Olivetree" шукайте тут.

робота дорослі

Інші новини